Satış & Pazarlama

noimage

Onur TAŞÇIOĞLU

İcra Kurulu Üyesi – Satış Pazarlama ve Satınalma Müdürü

E-mail: onur.tascioglu@dominotekstil.com.tr

Satış & Pazarlama

Satış & Pazarlama; 17 yıllık bir tecrübeye sahip olan, kendini gün ve gün teknolojiye, yeni pazarlara ve yeni buluşlara entegre eden bir departmandır. Departmanın en önemli, en kilit karakteri “Müşteri odaklı” olmasıdır. Her zaman “En iyi, en hızlı servis” ilkemiz olmuştur. Sürekli faaliyet halinde olmak kendini yenilemek vizyonumuzdur. Misyonumuz ise her zaman daha iyi olmaktır, önüne 1 set daha çekip o seti de aşmaya çalışmaktır.

Çalıştığımız Pazar ve ortaklar Dünya çapında köklü ve en önemlileridir. “Ortak” kelimesi satış&pazarlama departmanının üzerinde durduğu bir kavramdır. Felsefe: Müşteri her zaman Satış&Pazarlama departmanı için kendisinin “ortağıdır”. Kendileri için Müşteri kısa vadeli , “ortak” ise uzun vadeli bir kavramdır.

”Ortak” hareket etmek , “ortak” gibi düşünmek , “ortak” hedefe beraber ulaşmak…

Satış&Pazarlamanın öncelikli konularından biri de müşterilerini her zaman koleksiyon yardımıyla beslemek ve yeniliklerle desteklemektir;

• Yenilikçi ve araştırmacı kimliğimizle kumaş, yıkama teknikleri gibi araştırmalarla müşterilerine daha yakın çalışmakta olup müşteri memnuniyetini arttırmakta ve tüm yeni ürünlerini showroomlarında müşterilere sunmaktayız. • Model dizaynı ve kendini işe adamış, ürün geliştirme ve dizayn ekibimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviye taşımaktayız. Daha yüksek kalitede hizmet verebilmek için, mevcut teknolojimizin geliştirilmesinin yanı sıra yurtdışından uygulanan teknolojiler yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda kullanılarak müşterilerimize sunulmakta ve müşterilerimize daha yakın çalışmamızı sağlamaktayız. Bu da müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyetin gereğidir.